اخبار ویژه

مصاحبه با جناب آقای مهندس فتحی پور مدیرعامل شرکت ایران ترانسفو

کد خبر : 7828
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 - 12:03

با عنایت به نام گذاری سال 1396 با عنوان «« اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید »» از سوی مقام معظم رهبری چه کارهایی را می توان در استان عملی و اجرا کرد ؟

با سلام و صلوات  به ارواح طیبه شهدا و حضرت امام راحل و با آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری و همچنین خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای فرمایشات رهبر عزیزمان در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ان شاءالله بتوانیم در عمل کارهای بزرگی را انجام دهیم.

در بحث اقتصاد مقاومتی که سیاست های کلی آن توسط مقام معظم رهبری بیان شده است و نقشه راه را ترسیم کرده اند و کار سختی وجود ندارد و فقط باید همت کنیم.

بحث اقتصاد مقاومتی ، مقاوم سازی اقتصاد است که ماباید مثل زمان دفاع مقدس در مقابل تحریم دشمن ، با حداقلی ها کار حداکثری را انجام دهیم . اگر بخواهیم کشور را از وابستگی ها نجات دهیم باید تحولی در اقتصاد بشود و جلوی واردات بی رویه و کالاهای مشابه گرفته شود.

نقش دشمنان را در عرصه اقتصادی چطور ارزیابی می کنید؟

امروزه دشمن به هر طریقی کمر همت در بحث اقتصادی علیه کشورها علی الخصوص کشورهای اسلامی بسته است و می خواهد همه را فلج و به خود وابسته کند. ولی کور خوانده است.

و ما با همان روحیه ایثارگری و با مدیریت جهادی کار را پیش خواهیم برد و استکبار بداند که نه تنها نمی تواند کاری انجام دهد بلکه ما را مقاوم تر می کند.

و ما می خواهیم با مشت گره کرده اقتصادی در دهن دشمن و اسرائیل صهیونیسم جنایتکار بزنیم ، چون ما هدف داریم و آن هم پا برجایی انقلاب اسلامی است و یک قدم هم بر عقب بر نخواهیم گشت.

در شرایط فعلی ارتقاء بهره وری تولید ملی را چطور ارزیابی می کنید؟

ما که الان در یک بنگاه اقتصاد تولیدی هستیم ، تصمیم بر یک تحول عظیم اعم از تامین مالی ، خود کفایی ، بومی سازی قطعات خارجی ، افزایش نیروی انسانی متخصص و کاهش قیمت تولیدات شرکت ایران ترانسفو می باشد. و امیدواریم تولیدات خارجی را بومی سازی کرده و دست دشمنان را قطع کنیم.

چه درخواستی از بسیج کارگری دارید؟

ما درخواستی که از جناب سرهنگ اکبری مسئول محترم سازمان بسیج کارگری داریم ، آن هم اینکه شرکت ایران ترانسفو را یک پایلوت قرار بدهیم و در آخر سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال را در شرکت ایران ترانسفو مورد ارزیابی قرار بدهیم که این عمل تحقق یافته یا نه؟و همه بدانند که می توانیم در مقابل هرگونه تهدیداتی اعم از اقتصادی بایستیم.

ارسال توسط : زنجان زنجان
بازدید
دیدگاه