اخبار ویژه

یادواره شهدای کارگری صنعت آب و برق استان زنجان برگزار شد

کد خبر : 18861
دوشنبه 11 مهر 1401 - 11:17
یادواره

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان، همزمان با هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای کارگری و آیین تجلیل از ایثارگران با سخنرانی سردار دکتر ناصر بیات برگزار شد.سردار ناصر بیات، یکی از یادگاران 8 سال دفاع مقدس با تکریم یاد و خاطره رشادت‌های بی‌شمار رزمندگان اسلام در ...

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان، همزمان با هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای کارگری و آیین تجلیل از ایثارگرانبا سخنرانی سردار دکتر ناصر بیات برگزار شد.سردار ناصر بیات، یکی از یادگاران 8 سال دفاع مقدس با تکریم یاد و خاطره رشادت‌های بی‌شمار رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی گفت: همه واقفیم دفاع مقدس یک امر ارزشمند در درون انقلاب اسلامی است و اگر دفاع مقدس نبود بی‌شک انقلاب تا این اندازه رشد نمی‌کرد.
سردار بیات تخصص و تعهد امروز را حاصل دوران دفاع مقدس دانست افزود: دفاع مقدس به عنوان یک دانشگاه انسان‌سازی عمل کرد، که اگر امروز در صنعت تونل‌سازی، آب و برق، موشک‌سازی وخدمات ماهواره حرفی برای گفتن داریم به خاطر از خود گذشتگي و جانفشانی‌های آن دوران است.
وی گفت: قدرت و استحکامی که در حوزه‌های مختلف کسب کرده‌ایم همه به خاطر رشادت‌های رزمندگان حاصل شده که امیدواریم با ایجاد آشتی مشکلات ایجاد شده را حل کنیم و با درایت و حل مشکلات اقتصادی مردم بتوانیم ۸۰ میلیون جمعیت را در یک مسیر قرار دهیم.
گفتنی است، در این آیین از خانواده‌های شهدا و ایثارگران صنعت آب و برق استان زنجان، تجلیل شد. همچنین نمایشگاهی از عکس‌های شهدای استان نیز در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در معرض دیدشرکت کنندگان قرار گرفت .

ارسال توسط : زنجان زنجان
بازدید
دیدگاه